КНП

КНП "Хмельницький обласний протипухлинний центр" ХОР

md_banner_s.png
м. Хмельницький
вул. Пілотська, 1
29009
(096) 065-82-85 ресепшн
(0382) 65-82-85 реєстратура

Анестезіології та інтенсивної терапії

Анестезіології та інтенсивної терапії

Пацієнти є надзвичайно вразливими в очікуванні оперативного втручання. Невідомість породжує сумніви та страхи.

Анестезіолог -  лікар, основним призначенням якого є захистити Вас від хірургічної агресії під час оперативного втручання. Анестезія (знечулення) потрібна для усіх втручань, що можуть викликати біль та дискомфорт пацієнта, а також для зручності роботи операторів ( хірургів, гінекологів, ЛОРів, травматологів...). Саме анестезіолог відповідає за підготовку пацієнта до знечулення, реалізацію його під час оперативного втручання, забезпечує безпеку пацієнта, контроль і підтримку життєвих функцій під час анестезії.

Передопераційний огляд проводять для оцінки анестезіологічного ризику, вибору методу анестезії: загальна - “наркоз”, регіонарна, комбінована, а також планування схеми післяопераційного лікування, включаючи анальгезію - знеболення. 

Разом з анестезіологом вирішується питання, який саме метод анестезії буде найоптимальнішим для Вас. Усе залежить від об’єму оперативного втручання, що планується, та Ваших побажань.

Сучасні тенденції анестезіології -  впровадження регіонарних методів знечулення: спінальна, епідуральна, комбінована, провідникова анестезія. Саме ці методи дозволяють за допомогою місцевого анестетика знечулити певну ділянку тіла та залишатись в свідомості під час оперативного втручання, не відчуваючи болю та дискомфорту. Це дозволяє зменшити, чи не застосовувати, засоби для седації та наркотичні анальгетики, прискорює відновний період після оперативного втручання. Основний недолік - занадто сентиментальним пацієнтам емоційно може бути важко сприймати антураж операційної.

Наркоз - загальне знечулення, основними компонентами якого є медикаментозний сон - седація, знеболення та міорелаксація. Анестезіолог вираховує дози усіх медикаментозних засобів, що вводяться пацієнту. Проводиться моніторинг та протекція (захист) життєвих функцій, профілактика можливих післяопераційних ускладнень. Анестезіологи з Вами від моменту засинання до пробудження та відновлення чутливості. Під час наркозу Ви знаходитесь у сні, не відчуваєте болю та дискомфорту. Сучасні засоби для наркозу мають мінімальні побічні ефекти.


keep calm.jpg

Для уникнення стресу , під час консультації з анестезіологом, обговоріть до дрібниць всі Ваші запитання, страхи та сумніви.    

На базі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру 15 травня 1983 року було створено операційний блок.

З метою надання більш кваліфікованої допомоги пацієнтам в ранньому післяопераційному періоді у 1988 році організовано відділення інтенсивної терапії на 6 ліжок. В 1993 році почало функціонувати відділення як 9-ти ліжкове із відповідним штатом персоналу.

На сьогоднішній день у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює 11 лікарів, 29 медичних сестер та 14 молодших медичних сестер.

Палати інтенсивної терапії знаходяться на другому поверсі будівлі диспансеру, операційний блок на третьому поверсі.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії очолює лікар-анестезіолог Лівчинська Інна Анатоліївна.

У відділенні знаходяться пацієнти після тривалих і складних оперативних втручань, з важкою супутньою патологією, а також з порушенями життєво-важливих функцій внаслідок важких захворювань та ускладнень в післяопераційному періоді.

Відділення укомплектоване сучасним високотехнологічним обладнанням провідних виробників медичної техніки для моніторингу, штучної вентиляції легень (ШВЛ), підтримки вітальних функцій організму та ін.

При виконанні оперативних втручань в комплексі анестезіологічної допомоги активно використовуються: анестезія із застосуванням назотрахеальної інтубації, бронхоскопії, реґіонарні методи знеболення, спінальна та епідуральна анестезії, анестезія із застосуванням сучасних інгаляційних анестетиків, катетеризація центральних вен, хворим з хронічним больовим синдромом проводиться терапія хронічного болю згідно новітніх технологій.

Внаслідок високої травматичності онкохірургічних втручань, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії використовується упереджувальна та багаторівнева анестезія.

Весь персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій.

Всі лікарі відділення постійно працюють над вдосконаленням свого кваліфікаційного рівня, є членами Обласної асоціації анестезіологів.

Колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії разом долають будь-які труднощі та негаразди, самовіддано працюючи на благо пацієнтів.

Публічна інформація:
РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2022 РІК фармацевтична продукція

Лікарі відділення

Завідуюча відділенням. Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог другої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог спеціаліст.
Лікар анестезіолог-реаніматолог спеціаліст.
Лікар анестезіолог-реаніматолог спеціаліст.
старша медична сестра