КНП

КНП "Хмельницький обласний протипухлинний центр" ХОР

md_banner_s.png
м. Хмельницький
вул. Пілотська, 1
29009
(096) 065-82-85 ресепшн
(0382) 65-82-85 реєстратура

Анестезіології та інтенсивної терапії

Анестезіології та інтенсивної терапії

    Пацієнти є надзвичайно вразливими в очікуванні оперативного втручання. Невідомість породжує сумніви та страхи.

Анестезіолог -  лікар, основним призначенням якого є захистити Вас від хірургічної агресії під час оперативного втручання. Анестезія (знечулення) потрібна для усіх втручань, що можуть викликати біль та дискомфорт пацієнта, а також для зручності роботи операторів ( хірургів, гінекологів, ЛОРів, мамологів...). Саме анестезіолог відповідає за підготовку пацієнта до знечулення, реалізацію його під час оперативного втручання, забезпечує безпеку пацієнта, контроль і підтримку життєвих функцій під час анестезії.

Передопераційний огляд проводять для оцінки анестезіологічного ризику, вибору методу анестезії: загальна - “наркоз”, регіонарна, комбінована, а також планування схеми післяопераційного лікування, включаючи анальгезію - знеболення. 

Разом з анестезіологом вирішується питання, який саме метод анестезії буде найоптимальнішим для Вас. Усе залежить від об’єму оперативного втручання, що планується, та Ваших побажань.

Сучасні тенденції анестезіології -  впровадження регіонарних методів знечулення: спінальна, епідуральна, комбінована, провідникова анестезія. Саме ці методи дозволяють за допомогою місцевого анестетика знечулити певну ділянку тіла та залишатись в свідомості під час оперативного втручання, не відчуваючи болю та дискомфорту. Це дозволяє зменшити, чи не застосовувати, засоби для седації та наркотичні анальгетики, прискорює відновний період після оперативного втручання. Основний недолік - занадто сентиментальним пацієнтам емоційно може бути важко сприймати антураж операційної.

Наркоз - загальне знечулення, основними компонентами якого є медикаментозний сон - седація, знеболення та міорелаксація. Анестезіолог вираховує дози усіх медикаментозних засобів, що вводяться пацієнту. Проводиться моніторинг та протекція (захист) життєвих функцій, профілактика можливих післяопераційних ускладнень. Анестезіологи з Вами від моменту засинання до пробудження та відновлення чутливості. Під час наркозу Ви знаходитесь у сні, не відчуваєте болю та дискомфорту. Сучасні засоби для наркозу мають мінімальні побічні ефекти.


keep calm.jpg

Для уникнення стресу , під час консультації з анестезіологом, обговоріть до дрібниць всі Ваші запитання, страхи та сумніви.    

На базі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру 15 травня 1983 року було створено операційний блок.

З метою надання більш кваліфікованої допомоги пацієнтам в ранньому післяопераційному періоді у 1988 році організовано відділення інтенсивної терапії на 6 ліжок. В 1993 році почало функціонувати відділення як 9-ти ліжкове із відповідним штатом персоналу.

На сьогоднішній день у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює 10 лікарів, 29 медичних сестер, 5 лаборантів та 13 молодших медичних сестер.

Палати інтенсивної терапії знаходяться на другому поверсі будівлі диспансеру, операційний блок на третьому поверсі.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії очолює лікар-анестезіолог Лівчинська Інна Анатоліївна.

У відділенні знаходяться пацієнти після тривалих і складних оперативних втручань, з важкою супутньою патологією, а також з порушенями життєво-важливих функцій внаслідок важких захворювань та ускладнень в післяопераційному періоді.

Відділення укомплектоване сучасним високотехнологічним обладнанням провідних виробників медичної техніки для моніторингу, штучної вентиляції легень (ШВЛ), підтримки вітальних функцій організму та ін.

При виконанні оперативних втручань в комплексі анестезіологічної допомоги активно використовуються: анестезія із застосуванням назотрахеальної інтубації, бронхоскопії, реґіонарні методи знеболення, спінальна та епідуральна анестезії, анестезія із застосуванням сучасних інгаляційних анестетиків, катетеризація центральних вен, хворим з хронічним больовим синдромом проводиться терапія хронічного болю згідно новітніх технологій.

Внаслідок високої травматичності онкохірургічних втручань, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії використовується упереджувальна та багаторівнева анестезія.

Весь персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій.

Всі лікарі відділення постійно працюють над вдосконаленням свого кваліфікаційного рівня, є членами Обласної асоціації анестезіологів.

Колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії разом долають будь-які труднощі та негаразди, самовіддано працюючи на благо пацієнтів.

Публічна інформація:
Річний план закупівель на 2022 рік фармацевтична продукція

Річний план закупівель -зі змінами (2022 р.) УЗД

Річний план закупівель -зі змінами (2022 р.) УЗД — II

Річний план закупівель -зі змінами (2022 р.) ШВЛ

Річний план закупівель -зі змінами (2022 р.) ШВЛ — II

Річний план закупівель -зі змінами (2022 р.) стіл операційний-гідравлічний

 Реєстрація на симуляційний тренінг : НЕВІДКЛАДНА СОНОГРАФІЯ В АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНІЙ ТЕРАПІЇ. Протоколи POCUS (Point-of-care ultrasound): FAST, BLUE. Ультразвукова навігація судинних доступів. 15-16.12.2022

Картка заходу

Лікарі відділення

Завідуюча відділенням. Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог другої категорії.
Лікар анестезіолог-реаніматолог спеціаліст.
Лікар анестезіолог-реаніматолог спеціаліст.
Лікар анестезіолог-реаніматолог спеціаліст.
старша медична сестра