КНП

КНП "Хмельницький обласний протипухлинний центр" ХОР

md_banner_s.png
м. Хмельницький
вул. Пілотська, 1
29009
(096) 065-82-85 ресепшн
(0382) 65-82-85 реєстратура

Інформаційно-аналітичний відділ

Інформаційно-аналітичний відділ
Інформаційно - аналітичний відділ

Інформаційно - аналітичний відділ (надалі ІАВ) організований в 2014 році на базі організаційно – методичного відділу обласного онкологічного диспансеру. Очолює відділ заступник директора обласного протипухлинного центру з організаційно - методичної роботи Т.В.Закрижевська, - лікар вищої кваліфікаційної категорії з організації та управління охороною здоров’я.

В ІАВ працюють 5 медичних статистиків (Н.Пасіковська, О.Румянцева, Л.Зайонц, О.Лозінська, Т.Яблонська), 1 медичний реєстратор (Л.Кривенчук), 1 архіваріус (О. Дорошенко).
Відділ укомплектований комп’ютерною технікою та наступними комп’ютерними програмами:Лікарняний канцер-реєстр, “Обласний популяційний канцер–реєстр”, „Поліклініка”, „Стаціонар 1-го дня”.

По програмі “Лікарняного канцер-реєстру” обліковується інформація про пацієнтів, які проліковані в стаціонарних відділеннях диспансеру.

«Обласний популяційний канцер–реєстр» – це база даних про онкологічних пацієнтів області, які взяті на облік з 1950 року. Програма державна, інформація вводиться детально про кожного онкологічного пацієнта – електронна версія реєстраційної карти хворого на злоякісне новоутворення (паспортні дані, дані діагнозу, відомості про лікування, диспансерне спостереження) – програма працює з 1994 року, постійно оновлюється. На підставі цієї бази даних проводиться аналіз показників діяльності онкологічної служби за різними напрямками, будь-то в розрізі локалізацій злоякісних новоутворень чи територій області.

На підставі даних популяційного канцер – реєстру формуються державні та галузеві звіти по онкології (форма №7, № 35) та оперативна інформація про діяльність онкологічної служби.
В 2006 році розпочата робота з комп’ютерною програмою „Поліклініка”.

За допомогою програми проводиться аналіз роботи поліклінічного відділення. Програмою передбачено пошук, формування і друк даних на кожного пацієнта, оглянутого в поліклініці, тобто електронний варіант медичної карти амбулаторного пацієнта. Щомісяця звіти, сформовані за допомогою з програми передаються для аналізу завідуючому поліклінікою.

«Програма по обліку роботи стаціонару 1-го дня» працює у закладі з 2007 року.

В ІАВ зберігається аналітична інформація у вигляді збірників (бюлетнів канцер – реєстру) по області та по Україні за останні 30 років.

Крім облікової, інформаційної та аналітичної роботи ІАВ бере безпосередню участь в організації науково-практичних конференцій, семінарів лікарів, обласної протиракової комісії.
Кропітлива праця кожного медичного працівника ІАВ дозволяє проаналізувати стан надання онкологічної допомоги жителям Хмельницької області, своєчасно реагувати на проблеми у діагностиці та лікуванні онкологічних пацієнтів.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ БПР:

28-29.11.2022 Симуляційний тренінг - "НЕВІДКЛАДНА СОНОГРАФІЯ В АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНІЙ ТЕРАПІЇ. Протоколи POCUS (Point-of-care ultrasound): FAST, BLUE. Ультразвукова навігація судинних доступів."

реєстрація (захід закритого типу з обмеженою кількістю місць)

Картка заходу

Лікарі відділення