КНП

КНП "Хмельницький обласний протипухлинний центр" ХОР

md_banner_s.png
м. Хмельницький
вул. Пілотська, 1
29009
(096) 065-82-85 ресепшн
(0382) 65-82-85 реєстратура

Відділення хіміотерапії

Відділення хіміотерапії

Хіміотерапевтичне відділення Хмельницького обласного протипухлинного центру відкрите 7 червня 1983 року.

На час відкриття у відділенні працював один лікар, перший завідувач - Горобець В'ячеслав Миколайович. З роками штат відділення збільшувався, в теперішній час воно сформувалося як невід’ємна частина єдиної онкологічної служби області.

На сьогодні  у відділенні працює 6 лікарів, 12 медичних сестер, 7 молодших медичних сестер.

Відділення розраховано на 37 ліжок.

Близько половини пацієнтів отримують лікування в амбулаторних умовах.

Очолює роботу відділення - лікар онколог вищої кваліфікаційної категорії Чекерда Ганна Іванівна. член Європейської спілки медичних онкологів (ESMO).

Старша медична сестра – Присліцька Тетяна Олексіївна 

Лікарі відділення:          

 Базилевич Н.А. - лікар-онколог вищої кваліфікаційної категорії

 Реган О.М. - лікар-онколог першої кваліфікаційної категорії

 Дробнер Г. Г. - лікар-онколог, член Європейської спілки медичних онкологів (ESMO).

 Шовган - Нємой Н.Д. - лікар-онколог

 Бобровник А. А. - лікар-онколог. член Європейської спілки медичних онкологів (ESMO).

Якщо згадати хронологію лікування онкологічних пацієнтів, то на початку в арсеналі хіміотерапевтів було лише декілька протипухлинних препаратів, або цитостатиків - циклофосфан, тіотеф, вінкристин.

Висока онкологічна захворюваність стимулює значну кількість досліджень, покликаних вишукати найкращі, на даному етапі розвитку клінічної онкології, підходи до терапії онкологічних захворювань. Системна терапія розвивається стрімкими темпами розвитку. Щороку з’являються нові препарати, схеми, методики, які покращують життя пацієнтів. Хіміотерапія відіграє суттєву роль у комплексному лікуванні онкологічних захворювань.  Метод хіміотерапії застосовують при проведенні радикального та паліативного лікування онкологічних пацієнтів.

На теперішній час,  окрім використання сучасних цитостатиків, лікарі хіміотерапевтичного відділення  Хмельницького обласного протипухлинного центру мають широкий досвід використання новітніх таргетної та імунотерапії.

У відділенні отримують лікування пацієнти з пухлинами грудної, черевної порожнини, сечостатевої системи, грудної залози та шкіри, заочеревинного простору, саркомами кісток та м’яких тканин, а також при відсутності первинного вогнища. Пацієнти отримують неоад’ювантну  (передопераційну), ад’ювантну (післяопераційну) та паліативну медикаментозну терапію солідних пухлин.

При виборі лікування пацієнтів лікарі відділення хіміотерапії користуються найсучаснішими рекомендаціями європейських та американських онкологічних спілок (NCCN, ASCO, ESMO). Та безперервно удосконалюють свої знання та вміння, приймають участь у українських та зарубіжних конференціях.

Чуйні та професійні медсестри відділення володіють всіма необхідними методиками введення препаратів системної терапії, вміло працюють із інфузійними помпами, інфузоматами та порт- системами.

Під час вибору методу лікування хворого враховуються результати імуногістохімічного, імуноферментного, генетичного досліджень. Це дозволяє проводити сучасну терапію, не тільки посилаючись на вітчизняні та міжнародні стандарти та протоколи, але й здійснювати персоніфікацію лікування. Проводять необхідну супутню терапію для мінімалізації побічних ефектів лікування.

 Щороку у відділенні стаціонарно та амбулаторно отримує лікування понад 8000 пацієнтів.

Обгрунтування по торгах Реконструкція приміщень структурних підрозділів будівлі 20UA-2022-01-20-002931

Лікарі відділення

Завідуюча Відділенням хіміотерапії, лікар-онколог вищої кваліфікаційної категорії.
Лікар-онколог вищої кваліфікаційної категорії.
Лікар-онколог вищої кваліфікаційної категорії.
Лікар-онколог спеціаліст.
Старша медична сестра Відділення хіміотерапії.
Клінічний онколог, спеціаліст.