КНП

КНП "Хмельницький обласний протипухлинний центр" ХОР

md_banner_s.png
м. Хмельницький
вул. Пілотська, 1
29009
(096) 065-82-85 ресепшн
(0382) 65-82-85 реєстратура
Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика

Клініко-діагностична лабораторія КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» ХОР, використовує у свїй роботі автоматизовану систему для проведення імунологічних досліджень, засновану на електрохемілюмінесцентній технології. Аналізатор COBAS е 411, продукт однієї з провідних компаній світу «Roche Diagnostics» в області фармацевтики і займає перше місце у світі в галузі діагностики, дозволяє отримувати результати аналізів з високою точністю, специфічністю і відтворюваністю, а тест- системи лінії Elecsys «Roche Diagnosnics GmbH» дозволяють вимірювати концентрацію аналітів в широкому діапазоні. Електрохемілюмінесцентний метод, «золотий стандарт» імунохімічного аналізу, на сьогоднішній день є найбільш чутливим   та результативним з усіх відомих методів, дозволяє лікарям і пацієнтам бути впевненими в їх результатах. Основу роботи аналізатора використовують в оцінці гормонів, серцевих, кісткових, онкологічних маркерів, інфекційних захворювань. Діагностичний процес на платформі аналізатора триває 9 - 18 хвилин. Враховуючи преаналітичий та постаналітичний етапи діагностики, лікарі, пацієнти отримують результат дослідження через 1,5 - 2 години після забору біоматеріалу.
На сьогоднішній день в клініко-діагностичній лабораторії визначають маркери функціонального стану щитоподібної залози, пухлинні маркери: SCC, НЕ 4, СА 125, СА 15-3, СА 19-9, СА 72-4, РЕА, АФП, ХГЛ, тиреоглобулін, загальний простатичний специфічний антиген та тестостерон, прокальцитонін, тропонін, що відповідає рівню високоспеціалізованого медичного закладу .
Клініко-діагностична лабораторія атестована відповідно до вимог СОУ 74.9-02010830- 001:2018, підтвердила вимірювальні можливості та технічну компетентність при проведенні лабораторних досліджень (вимірювань) в сфері законодавчо регульованої метрології ( Свідоцтво про технічну компетентність №078/20, чинне до 14 жовтня 2025 р). На сучасному обладнанні проводяться біохімічні, гематологічні, імунологічні, загальноклінічні дослідження, згідно галузі технічної компетентності.
Розпорядженням голови       Хмельницької   обласної державної адміністрації від 18.05.2021.року №503/ 2021-р. затверджено тарифи на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради, зокрема, лабораторні послуги за зверненням громадян !!без направлення лікаря!!.